KONST / Litografier / Färglitografi 14545157
nr 1454 5157
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 167/260, "vattenspegling". Färglitografi, bildmått: 46x30cm, yttermått inklusive ram: 58x40cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:14:49
100 kr
200 kr
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander